Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Ważne strony

Newsletter

Newsletter
Chcesz otrzymywać informacje na temat Biuletynu? Zapisz się!

Nawigacja

Treść strony

  • opublikował: Administrator - Dorota Wróblewska
    data publikacji: 2008-02-06 09:30
  • zmodyfikował: Marzena Pietruszyńska
    ostatnia modyfikacja: 2014-07-01 15:26

Do 25 października 2008 roku radni, członkowie zarządu, sekretarz powiatu, skarbnik powiatu, kierownicy jednostek organizacyjnych powiatu, osoby zarządzające i członkowie organu zarządzającego powiatową osobą prawną oraz osoby wydające decyzje administracyjne w imieniu starosty zobowiązani byli - zgodnie z art. 25e ust. 2 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym - do złożenia informacji o zatrudnieniu małżonka na terenie powiatu w jednostce organizacyjnej jednostki samorządu terytorialnego, związku jednostek samorządu terytorialnego albo o małżonku, który rozpoczął świadczyć pracę lub wykonywać czynności zarobkowe na innej podstawie w spółkach handlowych, w których co najmniej 50% udziałów lub akcji posiadają jednostki samorządu terytorialnego.
Z dniem 25.10.2008r. przestał obowiązywać przytoczony powyżej przepis uchylony ustawą z dnia 5 września 2008r. Zmiana ta jednak ma zastosowanie do kadencji następujących po kadencji, w czasie której ustawa zmieniająca weszła w życie.

  • autor informacji: Wiesława Marchlewska
    data wytworzenia: 14.03.2005
  • opublikował: Marzena Pietruszyńska
    data publikacji: 2005-03-14 10:36
  • zmodyfikował: Marzena Pietruszyńska
    ostatnia modyfikacja: 2009-03-10 09:20

Opis strony

Redaguje: Marzena Pietruszyńska, Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich, tel. (056) 662 88 10, fax 662 88 89, 87-100 Toruń, ul. Towarowa 4-6, p.101

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 4402
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2014-07-01 15:26

Baner

Budowa i dostosowanie strony do potrzeb osób niepełnosprawnych współfinansowane ze środków Ministra Cyfryzacji

Dane kontatkowe

Starostwo Powiatowe w Toruniu

ul. Towarowa 4-6

87-100 Toruń

tel. +48 56 662 88 88
fax +48 56 662 88 89

e-mail: starostwo@powiattorunski.pl

Godziny przyjęć

poniedziałek: 7.30 - 15.30
wtorek: 7.30 - 16.30
środa: 7.30 - 15.30
czwartek: 7.30 - 15.30
piątek: 7.30 - 14.30

Konta bankowe

Opłaty za czynności geodezyjne
38 9550 0003 2024 0201 1255 0007

Opłaty komunikacyjne, najem, czynsze itp.
76 9550 0003 2024 0201 1255 0002

Opłaty za wieczyste użytkowanie gruntów
92 9550 0003 2024 0201 1255 0005

Wadium
22 9550 0003 2024 0201 1255 0004

Opłaty skarbowe
37 1160 2202 0000 0000 8344 0799

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 8149917
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-07-21 13:20

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl